%100 yerli Türk sermayesi ile kurulmuş olan şirketimizin temelleri 2010 yılı sonlarında İstanbul’da atıldı. 10 yılı aşkın süredir bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız, yüzlerce kişi ve kuruma hizmet vermiştir. Güvenilir hizmet anlayışıyla kendi alanında kaliteli çözümler sunan firmamız, %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.Güvenilir iş ortağı olarak hizmet vermeyi kendine ilke edinen firmamız, yapmış olduğu her bir çalışmada müşterileri için gerçekleştirdiği projeleri uzun yıllar sürecek olan bir dostluğun başlangıcı olarak görmektedir.

Satışını yaptığımız tüm ürün ve hizmetler için müşterilerimize teknik destek ve eğitim veriyoruz. Tüm ürünlerimiz Karyen Bilişim garantisi altındadır.

VİZYONUMUZ
Ülkemizin yurt içinde ve yurt dışında katma değerli ürünler geliştirmesi gerektiğine inanan firmamız, kendi üretmiş olduğu yazılım çözümleriyle ülkemizin bilişim teknolojileri alanında katma değerli ürünler sunması gerektiğine inanmaktadır.
Bölgemizde ve dünyada tarihi misyonu itibariyle ülkemizin bilişim teknolojileri alanında hak ettiği yerde olması gerektiğine inanan firmamız, tüm çalışmalarını ve yatırımlarını bu doğrultuda yapmaktadır.

MİSYONUMUZ
Bilişim teknolojileri ve yazılım çözümlerinde bölgemizde kalite ve güvenin adresi olmayı amaçlıyoruz.